Fitnesz recepciós/hostess álláslehetőség

Érdekel

Ezért érdemes nálunk dolgozni:

Fiatalos csapat

Csatlakozz hozzánk és megismerheted, hogy milyen egy sportos, fiatalos és vidám csapat része lenni, ahol nincsenek unalmas hétköznapok.

Izgalmas munkakör

A fő feladatod a hozzánk látogató vendégek fogadása és teljeskörű kiszolgálása, valamint számítógépes rendszerben történő adminisztrálás.

Családias légkör

Fontosnak tartjuk a szerethető nyugodt környezetet, törekszünk arra, hogy mindenki maximálisan jól érezze magát.

Versenyképes foglalkoztatás.

Hivatalos munkaviszony, két műszakos munkarend.
(H-P 6.00-14.00 / 14.00-21.00-ig)
Próbaidő után értékesítési jutalék.

Hosszú távon tervezünk, ezért munkatársainkat megbecsüljük.

Mit is kell pontosan tennie egy recepciósnak/teremfelügyelőnek?

  • A vendégek fogadása, üdvözlése, kiszolgálása, új vendégek körbevezetése;

  • Vendégek telefonhívásainak, érkező üzeneteinek fogadása; Adatok számítógépes rendszerben történő rögzítése;

  • A vendég igényeinek megfelelő útbaigazítás, tájékoztatás, segítségnyújtás, probléma kezelése, szükség esetén idegen nyelven is;

  • A létesítmény rendjének fenntartása, világító, árnyékoló, hűtő/fűtő, szellőztető rendszerek kezelése.

Örömmel látunk a csapatunkban, ha…

  • Szereted az embereket és jól kommunikálsz velük
  • Jó a probléma megoldó képességed
  • A számítógépes adminisztrációban jártas vagy

Előnyt jelent, ha …

  • Beszélsz valamilyen idegen nyelvet
  • Hasonló területen tapasztalatot szereztél
  • Ismered a fitnesz gépeket

Kik is vagyunk mi:

A FormaZona Sportközpont a 2200 négyzetméteres alapterületével Kecskemét legnagyobb és legmodernebb felszereltségű sportközpontja. A város egyik forgalmas kereskedelmi csomópontjában, a Szil-Coop áruház emeletén, a Mercedes-Benz Gyár Kosárlabda Akadémiával szemben található. Szolgáltatásait a sokrétűség jellemzi, a család minden tagja számára kínálunk többfajta edzési lehetőséget.

Csatlakozz az első között ÚJ edzőtermünk csapatához!

Hamarosan megnyitjuk harmadik edzőtermünket Kecskeméten,
a Petőfi Sándor utca 18-20. szám alatt.

Add le most a jelentkezésed, hogy ne maradj le erről a lehetőségről!

Jelentkezési űrlap

Mi fog történni a jelentkezés beküldése után?

Miután kitöltöd az űrlapot, és rákattintasz alul a “Jelentkezés elküldése” gombra, egy visszaigazoló oldal fog megjelenni, mely jelzi, hogy rendszerünk fogadta a jelentkezésed.

Az irodánkban napi rendszerességgel átnézzük az addig beérkezett pályázatokat, és eldöntjük, kiket szeretnék személyes interjúra behívni.

Erről telefonon fogunk értesíteni.

Ha a pályázatod alapján nem tudunk sort keríteni a személyes találkozóra, akkor pedig e-mailben értesítünk.

Sikeres elbírálás esetén tehát következik egy nagyjából (15-20) perces személyes beszélgetés, ahol Te is felteheted minden kérdésed, és persze mi is szeretnénk Téged megismerni.

Természetesen, ha köt az előző munkahelyeden a felmondási idő, ezt figyelembe tudjuk venni.